آکادمی رشد مثبت نام مجموعه جوانی است که با هدف توسعه مهارت های فردی و سازمانی تشکیل شده است. این مجموعه دارای تیم بسیار ماهر هست که می تواند افراد را در زمینه های مهارت های فردی، سبک زندگی، مهارت های مالی و سازمانی رشد و ارتقاء دهد..
داستان آکادمی رشد مثبت
داستان آکادمی رشد مثبت ، داستان همنشینی سه واژه‌ی صبوری، مداومت و رشد است. آکادمی رشد مثبت در این مدت بیش از صد ها دانشجو تربیت کرده است. دوره‌های حضوری و غیرحضوری آکادمی رشد مثبت ، جایی است که علاقه‌مندان به مهارت های فردی، سبک زندگی، مهارت های مالی و سازمانی هر زمان که اراده کنند می توانند سر کلاس درس‌های تخصصی ما بنشینند.
مدیر آکادمی رشد مثبت
سید بهمن فاطمی ، بنیان‌گذار آکادمی رشد مثبت ، مدرس توسعه فردی و سازمانی است  که تلاش کرده، مجموعه‌ای را گرد هم بیاورد که از ترکیب آموزش، مهارت و کارآفرینی، فراتر از تئوری و جزوه‌های آموزشی، یک آکادمی  واقعی بسازد. ترکیب مهارت‌آموزی و به‌روز بودن آموزش‌های آکادمی رشد مثبت برای بسیاری از دانشجویان این مجموعه، به یک نتیجه دلچسب ختم می‌شود: رشد مهعرت های فردی و سازمانی، راه‌اندازی کسب‌وکار یا استخدام در بهترین کسب‌وکارهای ایران؛ همچنین رقم زدن زندگی ایده آل برای خود و اطرافیان.
آکادمی رشد مثبت چه کار می کند؟
آکادمی رشد مثبت با شناسایی نیازهای فردی و سازمانی مردم عزیز کشورمان ایران و آموزش های تخصصی مرتبط با این نیازها قصد دارد بیش از پیش  ایرانی پر افتخار در زمینه های آموزشی های فردی و سازمانی، سبک زندگی و…داشته باشیم.
 درحال حاضر دوره‌های آموزشی آکادمی رشد مثبت در سه حوزه مهارت های فردی، مهارت های سازمانی و آموزش های تحصیلی، به‌صورت حضوری و غیرحضوری با پذیرش دانشجو از سراسر ایران و جهان برگزار می‌شود.
تفکر آکادمی رشد مثبت
اگر شما هم مثل همه‌ی آن‌هایی که با مجموعه آموزشی آکادمی رشد مثبت ، همدل و همفکر هستند، فکر می‌کنید پاسخ این سوال پویایی و «همیشه در حال رشد مثبت بودن» است، باید بدانید که همراه شدن و هم‌حرکت شدن با یک دنیای در حال رشد، یک شرط اساسی دارد: شما هم باید همیشه در حال رشد مثبت باشید. شما نباید حتی برای یک روز توقف کنید. ما در مجموعه آکادمی رشد مثبت معتقدیم برای هم‌نفس شدن و هم‌ریتم شدن با این دنیای «همیشه در حال رشد» باید خودتان را به مهارت‌های تازه و نو مجهز کنید. باید هر روز برای یادگیری تجربه‌های تازه، ذهن‌تان را به روی نوآوری و خلاقیت گشوده نگه دارید. باید با ما همفکر باشید که دنیای مدرنی که بر پایه فناوری و نوآوری به پیش می‌رود، شهروندانی یادگیرنده و خلاق می‌خواهد. با یادگیری و خلاقیت، دیگر چیزی به نام بیکاری و عدم امنیت شغلی وجود نخواهد داشت. این روزها همه به دنبال آدم‌های متخصص و ماهر می‌گردند، تخصص ما در آکادمی رشد مثبت ، ساختن چنین شهروندانی است؛ شهروندانی ماهر، خلاق، یادگیرنده و آماده برای ورود به یک دنیای درحال‌رشد.
چشم‌انداز آکادمی رشد مثبت
آکادمی رشد مثبت می‌خواهد بزرگترین و معتبرترین مرجع آموزش‌های نوین دنیایی باشد که روی مهارت های فردی و سازمانی بنا شده و روزبه‌روز هم در حال بزرگتر شدن است. آکادمی رشد مثبت تلاش دارد، شهروندان ایرانی هزاره سوم را به تخصص‌ها و مهارت‌های حیاتی این هزاره مسلح کند تا در دنیایی که مفهوم مهارت های فردی، مهارت های سازمانی دستخوش تغییر می‌شود، مطمئن باشند همگام و همراه این دنیا قدم خواهند برداشت و از زیبایی‌ها و ارزش‌های آن بی‌نصیب نخواهند ماند.
پلی میان آموزش و بازار کار
آکادمی رشد مثبت ، دانشجویان خود را تا رسیدن به بازار کار همراهی خواهد کرد. به‌عبارتی ما معتقدیم اگرچه هر فرد متخصصی می‌تواند وارد بازار کار شود، اما به دلیل تغییرات و دگرگونی‌های بازار کار، دسترسی به بهترین موقعیت شغلی متناسب با مهارت‌های افراد، کمی مشکل و پیچیده است. ما در آکادمی رشد مثبت تلاش داریم با پیوند زدن آموزش به بازار کار، این معضل قدیمی را حل کنیم.
دستاورد آکادمی رشد مثبت
بیش از ۲۵۰ مشاوره خانواده و ازدواج
بیش از ۲۰۰ مشاوره در حیطه بهبود مهارت‌های فردی، توسعه فردی و موفقیت
بیش از ۲۰۰ مشاوره شغلی و کسب و کار
بیش از ۱۰۰ مشاوره تحصیلی
برگزاری چندین کارگاه آموزشی در زمینه بهبود مهارت‌های فردی
سید بهمن فاطمی- مدیر آکادمی رشد مثبت
رزومه سید بهمن فاطمی بنیانگذار آکادمی رشد مثبت
متولد سال ۱۳۶۶
سوابق تحصیلى
کارشناس ژنتیک
کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی
 سوابق هنری ، علمی و پژوهشی
مؤسس مجموعه آموزشی رشد مثبت
 مدیریت انتشارات رشد مثبت
مدیریت فروش انتشارات کوکب قشم
مدیر دوره های بلند مدت آکادمی نورنگار
 سوابق آموزشی
مدیر دوره های بلند مدت نورنگار
مدرس بهبود مهارت‌های فردی و تحصیلی
مدرس کشف رسالت هدف‌گذاری هوشمندانه
فعال در زمینه خانواده و سبک زندگی
ارتباط  با آکادمی رشد مثبت
آدرس: تهران، خیابان آزادی- خیابان دکتر قریب- تقاطع دکتر قریب و شهید طوسی- ساختمان پزشکان شباهنگ- طبقه ۴- واحد ۳۳
تلفن: ۰۹۱۲۴۹۱۵۶۰۶- ۰۹۱۹۷۷۲۳۸۶۰
فکس: ۰۲۱۳۶۳۵۹۱۴۹
وبسایت: Www.Roshdemosbat.com
ایمیل: Roshdemosbat@gmail.com